Select Your Currency

For a personalized shopping experience

Please select your preferred currency. This will be used to display all prices during your shopping experience.

Currency

4,9
56 vélemények alapján
5 csillag
89
89%
4 csillag
11
11%
3 csillag
0%
2 csillag
0%
1 csillag
0%

Ügyfélképek

Image #1 from Károly S.
Image #1 from Gábor Nagy
Image #1 from Péter
Image #2 from Péter
Image #1 from Károly S.

Károly S.

Nem tudtam mit várhatok… Az értékelések, tesztek elég tetszetős dolgokat hoztak le. Első alkalom egy 14km, majd 400m szint, szurdik, sár, kő, beton és még ami létezik. És több napos szakadó eső. A futás alatt is. Tökéletesen fogta a lábam végig. Egyszer sem kellett igazítani. A párnázottsága pont amilyennek ilyen terepeken lennie kell. Akár milyen volt a terep, megcsúsznom nem sikerült, pedig lehetőség volt benne. Ez nagyon meglepett. Szinte tapad. Ár érték arányban úgy érzem ez a cipő felül teljesít. Ez a kínai már nem az a kínai ami a fejekben van. Tudnak ők minőséget gyártani, ha akarnak. Tényleg csak ajánlani tudom.

Image #1 from Gábor Nagy

Gábor Nagy

Pontosan, azt követte el a cipő vásárlásakor, amit nem szabadna tenni. Egyből éles bevetésre került, egy fél maratoni versenyen. Mondhatom, hogy az első km-től kezdve mi már haverok voltunk. Jól tartotta a lábam, kényelmes és könnyű. Csak úgy nyomtuk a km-eket. Kellemes meglepetés volt, idáig más gyártó cipőit hordon, de kétségtelen, hogy ár érték arányban a cipő maradéktalanul hozza azt a minőséget. Hozzá teszem, nem profi futó vagyok, csak egy amatőr, akinek számit, hogy mit kap a pénzéért. Egyszóval ajánlani tudnám alternatívaként a Hotpotato-t, akinek fontos az, hogy jó terméket kapjon, jó áron. Mellesleg érkezik a gyártótól a terep cipőm is😁

Image #1 from Péter

Péter

Régebben a kínai termékeket a silány minőséggel tettük egyenlővé, sok volt a koppintás, a gyenge másolat. Mára ott tartunk, hogy ami nem kínai, az a hamis. 🙂 A korábbi elmélet megdőlt, Kínában is készülnek jó minőségű termékek. Gyakorlatilag bármit elő tudnak állítani, peldául egy ilyen remek futócipőt. Tavaly vásároltam, azóta több mint 700 km-t tettem bele. Annak ellenére, hogy ez egy terep futócipő, csak elvétve használom ilyen körülmények között. Alapvetően aszfalton használom, de ott is teljesen megfelelő. A talp kicsit kemény, ez a terep mivolta miatt érthető is, meg lehet szokni A tartóssága engem abszolút meglepett. 700 km után a felsőrész gyakorlatilag újszerű állapotú, a koszt leszámítva, teljesen ép, nincs szakadás. A talpon vannak minimális kopások, mivel az aszfalt eszi, de ez a talajfogáson is múlik. Nekem külön tetszik a zokniszerű belebújós rész, ami közrefogja a bokát. Mondjuk aszfalton ennek kevesebb a jelentősége, de terepen különösen fontos tud lenni, ha nem kerül semmi a cipő és a zokni közé. 🙂 Jól össze van rakva a cipő, érzésre egy elnyűhetetlen, könnyű súlyú futócipő benyomását kelti. Minden futó tapasztalhatja, hogy mennyibe kerülnek manapság a minőségi futócipők. Ez a csuka ár/érték arányban kimagasló, érdemes kipróbálni.

Image #2 from Péter

Péter

Régebben a kínai termékeket a silány minőséggel tettük egyenlővé, sok volt a koppintás, a gyenge másolat. Mára ott tartunk, hogy ami nem kínai, az a hamis. 🙂 A korábbi elmélet megdőlt, Kínában is készülnek jó minőségű termékek. Gyakorlatilag bármit elő tudnak állítani, peldául egy ilyen remek futócipőt. Tavaly vásároltam, azóta több mint 700 km-t tettem bele. Annak ellenére, hogy ez egy terep futócipő, csak elvétve használom ilyen körülmények között. Alapvetően aszfalton használom, de ott is teljesen megfelelő. A talp kicsit kemény, ez a terep mivolta miatt érthető is, meg lehet szokni A tartóssága engem abszolút meglepett. 700 km után a felsőrész gyakorlatilag újszerű állapotú, a koszt leszámítva, teljesen ép, nincs szakadás. A talpon vannak minimális kopások, mivel az aszfalt eszi, de ez a talajfogáson is múlik. Nekem külön tetszik a zokniszerű belebújós rész, ami közrefogja a bokát. Mondjuk aszfalton ennek kevesebb a jelentősége, de terepen különösen fontos tud lenni, ha nem kerül semmi a cipő és a zokni közé. 🙂 Jól össze van rakva a cipő, érzésre egy elnyűhetetlen, könnyű súlyú futócipő benyomását kelti. Minden futó tapasztalhatja, hogy mennyibe kerülnek manapság a minőségi futócipők. Ez a csuka ár/érték arányban kimagasló, érdemes kipróbálni.

Image #1 from Károly S.
Image #1 from Gábor Nagy
Image #1 from Péter
Image #2 from Péter
1-10 of 56 reviews
  1. BD
  2. BD
  3. KS

    Nem tudtam mit várhatok… Az értékelések, tesztek elég tetszetős dolgokat hoztak le. Első alkalom egy 14km, majd 400m szint, szurdik, sár, kő, beton és még ami létezik. És több napos szakadó eső. A futás alatt is. Tökéletesen fogta a lábam végig. Egyszer sem kellett igazítani. A párnázottsága pont amilyennek ilyen terepeken lennie kell. Akár milyen volt a terep, megcsúsznom nem sikerült, pedig lehetőség volt benne. Ez nagyon meglepett. Szinte tapad. Ár érték arányban úgy érzem ez a cipő felül teljesít. Ez a kínai már nem az a kínai ami a fejekben van. Tudnak ők minőséget gyártani, ha akarnak. Tényleg csak ajánlani tudom.

    Image #1 from Károly S.
  4. KS

    Hozzáértő, segítőkész hozzáállás, kiszolgálás.

  5. GN

    Pontosan, azt követte el a cipő vásárlásakor, amit nem szabadna tenni. Egyből éles bevetésre került, egy fél maratoni versenyen. Mondhatom, hogy az első km-től kezdve mi már haverok voltunk. Jól tartotta a lábam, kényelmes és könnyű. Csak úgy nyomtuk a km-eket. Kellemes meglepetés volt, idáig más gyártó cipőit hordon, de kétségtelen, hogy ár érték arányban a cipő maradéktalanul hozza azt a minőséget.
    Hozzá teszem, nem profi futó vagyok, csak egy amatőr, akinek számit, hogy mit kap a pénzéért.
    Egyszóval ajánlani tudnám alternatívaként a Hotpotato-t, akinek fontos az, hogy jó terméket kapjon, jó áron.
    Mellesleg érkezik a gyártótól a terep cipőm is😁

    Image #1 from Gábor Nagy
  6. GN
  7. N
  8. N
  9. N
  10. N
Translate »